Eesti
 

BeautyFeel - harmoonia sisemise ja välimise ilu vahel


BeautyFeel tootepere on loodud pikaajalise uurimustöö, tootearenduse ja testimise tulemusel, mis viidi läbi koostöös ilusüstide valdkonna kogenuimate spetsialistidega. BeautyFeel loodi nõudliku kliendi vajadustele, et teenindada neid, kes on harjunud saama parimat. Endotoksiini madalaima tasemega ja reageerimatu BDDE-ga. BeautyFeel on valdkonnas pakutavatest täiteainetest eeldatavalt üks ohutumaid.

BeautyFeel on arsti jaoks usaldusväärne, suure viskoossuse ja optimaalse elastsusega täiteaine, mis võimaldab saavutada loomuliku ja personaliseeritud tulemuse. Ilusüstitehnoloogiate osas on tänapäeva trendiks mitte üksnes kortsude täitmine ja täiendava volüümi andmine, vaid skulptorina näo ümberkujundamine, nooruslikkuse taastamine, täites tühimikke, hoides kontuurid ja vormid loomulikus harmoonias ja tasakaalus. Arsti kätes on BeautyFeel nende eesmärkide saavutamisel täiuslikuks töövahendiks tänu vahendi homogeensele ja siledale tekstuurile, mistõttu on süstimine mugavam ja paremini kontrolli all.

BeautyFeel toodete kvaliteeti kinnitavad CE sertifikaat, täielik kvaliteedi tagamise süsteem (direktiivi 93/42/EMÜ Lisa II) ja ISO 13485.


Ainult professionaalseks kasutamiseks!

UUDISED

 

Telefon +372 5 9191 300    e-mail:

Работает на бесплатной Amiro CMS